Studentski natječaj – „Kompjuterska grafika“

Klub studenata povijesti umjetnosti ARTeFACT pri Društvu povjesničara umjetnosti Rijeke, organizira VII. Dan povijesti umjetnosti koji će se održati 17. ožujka 2017., a posvećen je temi „Umjetnost i suvremene tehnologije – novi mediji u umjetnosti“.

Klub ARTEFACT povodom ovog projekta provodi natječaj namijenjen svim redovitim studentima visokih učilišta Republike Hrvatske na temu „KOMPJUTERSKA GRAFIKA“. Na natječaj se mogu prijaviti svi redoviti studenti, neovisno o usmjerenju, prethodnom iskustvu i radu s kompjuterskom grafikom.Natječaj završava 1. ožujka, a 17.03.2017. odabrani će radovi biti izloženi na izložbi Dana povijesti umjetnosti.

Autor najboljeg rada biti će nagrađen novčanom nagradom u iznosu od 1,000 kn.

Više informacija i pravila natječaja možete pronaći na službenoj stranci artefact.com.hr:  http://artefact.com.hr/projekti/dan-povijesti-umjetnosti/vii-dan-povijesti-umjetnosti/studentski-natjecaj-2017/

Pozivnica na natječaj nalazi se u privitku.

Prilozi