Studentica Ana Medvedec izradila vizual za VAFI festival

Drugu akademsku godinu za redom studenti Odjela za multimediju, oblikovanje i primjenu sa Sveučilišta Sjever izrađivali su plakat za VAFI – internacionalni festival animiranog filma djece i mladih Varaždin. Studenti su plakat izrađivali u sklopu kolegija Grafički dizajn. Odabrani plakat za 8. VAFI festival koji udruga Filmsko-kreativni studio VANIMA posvećuje kineskoj animaciji izradila je studentica Ana Medvedec. Organizatori će daljnju suradnju nastaviti s studenticom Medvedec koja će imati prilike izraditi i ostale grafičke materijale potrebne za nadolazeći festival koji će biti održan od 30. 5. - 4. lipnja 2017. godine u Varaždinu. Ovom prilikom organizatori festivala zahvaljuju profesorima, izv.prof.dr.sc Ivani Žiljak Stanimirović, izv.prof.dr.sc. Mariu Tomiši, te pred. Snježani Ivančić Valenko na ponovno uspješnoj suradnji.