Međunarodni festival karijera

Neprofitna organizacija Associazione Giovani Nel Mondo, koja između ostalog fokus stavlja na pružanje pomoći mladima u njihovom obrazovnom i profesionalnom razvoju, organizira Međunarodni festival karijera koji će se održati od 11. do 14. ožujka 2017. u Rimu. U sklopu istoga organiziraju se simulacije na kojima studenti mogu sudjelovati: Rome Business Game, Rome Model UN, Rome Press Game i International Careers Course.
Radi se o izvrsnoj prilici za interakciju i networking mladih ljudi, institucija, tvrtki, NGO-ova, međunarodnih organizacija i medija.
Svi zainteresirani studenti više informacija mogu pronaći na web stranici www.internationalcareersfestival.org, a dodatne informacije na hrvatskom jeziku mogu dobiti putem mail adrese: n.jurak@internationalcareersfestival.org