Gostujuća predavanja izv. prof. dr. sc. Ancuta Rotaru u sklopu Erasmus + programa

Na Odjelu za Graditeljstvo u sklopu Erasmus + programa nastavu će održati izv.prof.dr.sc. Ancuta Rotaru profesorica s katedre Geomehanike s rumunjskog Sveučilišta “Gheorghe Asachi” Technical University iz grada Iasi i to prema sljedećem rasporedu:
05/09/2016 u 16:00h, dvorana UNIN2-103
Predavanje 1: „Pregled Tehničkog Sveučilišta "Gheorghe Asachi" u gradu Iasi iz Građevinske perspektive“ - (2 sata).
07/09/2016 u 16:00, dvorana UNIN2-108
Predavanje 2: ''Strategija upravljanja rizicima od Prirodnih štetnih pojava u Rumunjskoj - klizišta i potresi sa stajališta iz Geotehničkog inženjerstva“ (3 sata).
08/09/2016 at 16:00, dvorana UNIN2-108
Predavanje 3: ''Složena temeljna tla u području županije grada Iasi u Rumunjskoj'' (1 sat).
Predavanje 4: ''Pucolanski pepeo iz termoelektrane Iasi u Rumunjskoj – kao cementni materijal za izvođenje radova nizkogradnje''. (2 sata)
Profesorica Rotaru je stručnjak u području Geomehanike s preko 90 objavljenih znanstvenih i stručnih radova, 4 objavljene knjige, dobitnica međunarodnih nagrada i priznanja. Održala je više od 15 predavanja na partnerskim institucijama diljem Europe, te radila kao Erasmus+ koordinator s više od 50 partnerskih Sveučilišta.
Pozivamo sve studente i profesore da se pridruže gostujućim predavanjima.

Prilozi