Poziv na XIV. međunarodnu znanstvenu konferenciju o ekonomskom razvoju i životnom standardu (EDASOL 2024)

XIV. međunarodna znanstvena konferencija o ekonomskom razvoju i životnom standardu (EDASOL 2024) održat će se 14. lipnja 2024. godine u Banja Luci (Bosna i Hercegovina) u organizaciji Fakulteta poslovne ekonomije Paneuropskog sveučilišta Apeiron i u suradnji s partnerima – Tambovskim državnim sveučilištem iz Rusije, Beijing Jiatong Univerzitet iz Kine, Trakya Sveučilište iz Turske, Univerze u Novom Mestu iz Slovenije, Veleučilištem Velika Gorica, Visokom školom za poslovne studije iz Ljubljane, Slovenija, Sveučilištem AUE-FON Skoplje iz Sjeverne Makedonije, Sveučilištem „Union Nikola Tesla“ u Beogradu iz Srbije, Internacionalnim Burch Sveučilištem u Sarajevu iz Bosne i Hercegovine.

Primarni cilj konferencije je okupljanje međunarodnih stručnjaka iz akademske zajednice, znanstveno-istraživačkih ustanova i gospodarstva koji su relevantni za šire područje ekonomije i razvoja u kontekstu digitalizacije i digitalne transformacije.

Konferencija će pružiti platformu za razmjenu znanja, ideja i rezultata između znanosti i gospodarstva.

Sve ostale informacije o konferenciji i prijavi nalaze se u prilogu ove obavijesti.

Prilozi