Radionica za studente - Tehnike učenja i pamćenja

Dragi studenti/ce,

Pozivamo vas na inspirativnu online radionicu posvećenu unapređenju vaših vještina učenja i pamćenja

2 termina: 1.2. i 15.2.2024.
Vrijeme: 10-11h

Želite li unaprijediti svoje učenje i povećati efikasnost pamćenja ova je radionica savršena za vas. Pružit ćemo vam uvid u najefikasnije tehnike učenja, metode za optimizaciju pamćenja i trikove koji će vam pomoći kako bi izvukli maksimum iz svakog svog procesa učenja.

Što ćete naučiti:
- Tehnike aktivnog učenja koje čine učenje zabavnim i efikasnim
- Strategije za poboljšanje koncentracije i fokusiranja tokom učenja
- Metode za optimizaciju pamćenja i dugotrajno zadržavanje informacija
- Kako prilagoditi učenje vlastitim stilovima učenja

Predavač:
Naša iskusna predavačica, Jelena Ivelić Telišman će podijeliti svoje znanje i iskustvo kako biste stekli korisne vještine koje će vam pomoći tokom školovanja, poslovnih izazova i svakodnevnih aktivnosti.

Radionica će se održati online putem google meet platforme. Link ćete primiti mailom na dan održavanja radionice.

Prijave:
Broj mjesta je ograničen, stoga požurite i rezervirajte svoje mjesto na radionici na linku: https://forms.gle/B8uNMqXPieQ8HQ7R8
Ne propustite priliku i unaprijedite svoje sposobnosti učenja i pamćenja! Veselimo se vašem sudjelovanju!