Predavanje u sklopu VOOGLE akceleratora održala doc. dr. sc. Katerina Fotova Čiković

Docentica Katerina Fotova Čiković održala je 11.10.2023. predavanje u sklopu VOOGLE akceleratora u Tehnološkom parku Varaždin na temu Poduzetničke vještine, mentalni sklop poduzetnika i njihovi najveći izazovi.

Voogle akcelerator je program koji osigurava podršku inovativnim idejama te omogućava ubrzan razvoj snažnih i održivih startupova kroz povezivanje, umrežavanje, edukacije, treninge, mentorsku potporu i investitore koji su spremni uložiti novac u najbolji inovativni proizvod ili uslugu. Sastoji se od 4-tjednog programa koji daje znanje, mrežu i samopouzdanje potrebno za skaliranje njihovih poduzeća.

Voogle akcelerator organizira Tehnološki park Varaždin i Udruga Makerspace, uz podršku Grada Varaždina, Sveučilišta Sjever te Fakulteta organizacije i informatike.