Simpozij sportske medicine „Pokaži srce“ na Sveučilištu Sjever

Sveučilište Sjever u suradnji s Institutom za sportsku medicinu i Poliklinikom Life organizira Simpozij sportske medicine pod nazivom „Pokaži srce“, koji će se održati 25. svibnja na Sveučilištu Sjever, 104. brigade 3, Varaždin od 10 sati u UNIN2 u predavaonici 110.
Simpozij će biti posvećen zdravlju sportaša, osobito pravovremenom otkrivanju i liječenju srčanih bolesti koje mogu dovesti do iznenadne srčane smrti te prevenciji i liječenju sportskih ozljeda i drugih nepoželjnih učinaka vrhunskog sporta na zdravlje sportaša. Studenti Sveučilišta Sjever i svi prisutni ovime će dobiti priliku slušati iskustva iz prakse vrhunskih stručnjaka iz područja sportske medicine.
Pozivamo studente, zdravstvene djelatnike i sve zainteresirane da nam se pridruže i saznaju najnovije smjernice u zbrinjavanju različitih stanja kod sportaša.

Prilozi