Odlični rezultati studenata sportaša Sveučilišta Sjever na međunarodnom turniru u Izraelu

Studenti Sveučilišta Sjever nastupili su na međunarodnom studentskom turniru u Eilatu u Izraelu na poziv nacionalnog saveza ASA Izrael i ostvarili odlične rezultate. Nastupili su u odbojci na pijesku, street košarci 3x3 za studentice i studente te u biciklizmu u kategoriji mountain bike.

Predstavnice Sveučilišta Sjever zauzele su u street košarci 3×3 5. mjesto, a studenti 9. mjesto u ukupnom poretku. Student Karlo Pudina je uspješno odvozio posljednju etapu biciklističkog natjecanja te tako stigao do 3. mjesta u konkurenciji od 21 natjecatelja. Ekipe Sveučilišta Sjever u odbojci na pijesku igrale su u 2 tima. Studentice koje su nastupile kao Tim 1 (Inkret/Vrhar) su zauzele 5. mjesto, dok je Tim 2 (Đermešter/Stanković) zauzeo 9. mjesto.

Studenticama i studentima zahvaljujemo na uspješnom predstavljanju Sveučilišta Sjever te pozivamo sve druge studente da se uključe u buduće sportske projekte Sveučilišta Sjever.