Studentski restoran u SC Koprivnica otvoren je od petka, 20. siječnja 2023. godine

Obrt za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge KIŠ-FOOD (restoran Katarza) novi je zakupac poslovnog prostora (studentski restoran i caffe bar) za pružanje usluge subvencionirane prehrane u Studentskom centru Koprivnica. Studentski restoran počeo je s radom u petak, 20. siječnja 2023. godine.

Nakon ponovljenog javnog Natječaja za davanje u zakup poslovnog prostora (studentski restoran i caffe bar) za pružanje usluge subvencionirane prehrane, u roku za dostavu ponuda zaprimljena je samo jedna ponuda ponuditelja - Obrta za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge KIŠ-FOOD. Nakon otvaranja, pregleda i ocjene dostavljene ponude, utvrđeno je da je ponuda valjana i da u cijelosti ispunjava uvjete natječajnog postupka te je sukladno navedenom donesena odluka o zaključenju Ugovora o zakupu poslovnog prostora (studentski restoran i caffe bar) za pružanje usluge subvencionirane prehrane studenata.