Ljetna škola u Gaming-u - XAMK, Finska

Sveučilište primijenjenih znanosti jugoistočne Finske - Xamk, organizira Ljetnu školu u Gaming-u (3 ECTS) od 31. srpnja do 4. kolovoza 2023. godine te poziva zainteresirane studente da provedu tjedan dana u prekrasnom gradu Kotka.

Ljetna škola u Gaming-u usredotočena je na osnove stvaranja videoigara, bez potrebe za prethodnim proučavanjem igara.

Zašto ljetna škola u Gaming-u u Finskoj? Učite od višegodišnjih stručnjaka i stječete 3 ECTS boda ili više.

Nastava se odvija na engleskom jeziku.

Cijena:
550 € za studente s partnerskih institucija
570 € za studente s institucija koje nisu partneri

Prijava na ljetnu školu moguća je putem digitalnog obrasca. Poveznica će biti aktivirana na web stranici u trenutku otvaranja roka za prijavu, između 1. ožujka i 30. travnja 2023. godine.

Više informacija nalazi se u priloženoj brošuri Ljetne škole u Gaming-u, te na web stranici Ljetne škole - Xamk, a moguće je i kontaktirati gospođu Claudiu Riva na e-mail: claudia.riva@xamk.fi za dodatne detalje.

Prilozi