Victor Hadad, predsjednik ASA Izrael, posjetio Sveučilište Sjever

Victor Hadad, predsjednik ASA Izrael - studentske sportske organizacije Izraela, posjetio je Sveučilište Sjever.  Prorektori izv.prof.dr.sc.  Vlado Tropša i prof.dr.sc. Goran Kozina tom prilikom upoznali su ga sa sportskim aktivnostima studenata na Sveučilištu Sjever i općenito s radom Sveučilišta u svim područjima.

Hadad je istaknuo prepoznatljivost studentskog sporta na Sjeveru i povukao paralelu sa studentskim sportom u Izraelu te rekao da imamo puno sličnosti u organizaciji natjecanja i odlasku na međunarodne turnire. Pohvalio je suradnju između dva saveza te naglasio mogućnost suradnje Sveučilište Sjever i njegovog sveučilišta i na drugim područjima.

Dobra prilika za daljnji razgovor bit će na sljedećem međunarodnom turniru u Eliatu za koji je Sveučilište Sjever dobio službenu pozivnicu.

"Nadamo se da će ova suradnja nastaviti te da ćemo u budućnosti imati zajedničke projekte", naglasio je Victor Hadad.