Fina raspisuje natječaj za stipendiranje studenata računarstva i informatike

Vodeća hrvatska tvrtka na području pružanja financijskih i elektroničkih usluga Fina raspisuje natječaj za stipendiranje studenata, uz mjesečni iznos stipendije od 3.000 kuna neto. Na natječaj se, među ostalima, mogu prijaviti redoviti studenti druge i treće godine preddiplomskog/stručnog studija, odnosno redoviti studenti prve i druge godine diplomskog studija Sveučilišta Sjever, smjer Računarstvo i informatika.

Iako u državnom vlasništvu, Fina posluje isključivo na tržišnom principu. Uspješno surađuje s bankama, Hrvatskom narodnom bankom, brojnim poslovnim sustavima i drugim subjektima poslovnog života. Tehnološki su orijentirana tvrtka koja ima vrlo široko područje informatičkih znanja, objedinjenih u Sektoru informatike. Rade u svim informatičkim tehnološkim domenama, od mrežno-komunikacijskih tehnologija, centralnih i distribuiranih obradnih sustava do razvoja zahtjevnih aplikativnih rješenja koja u najvećoj mjeri stvaramo unutar vlastitih razvojnih timova. Od drugih se ralikuju po tome što koriste različite napredne informatičke tehnologije i rješenja koji su u IT svijetu rijetko tako široko obuhvaćene i međusobno povezane na jednome mjestu.

Više informacija u natječaju u prilogu ovog teksta.

Prilozi