Sveučilište Sjever suorganizator 9. međunarodne znanstvene konferencije Identiteti - kulture - jezici

Sveučilište Sjever sudjeluje u organizaciji 9. međunarodne znanstvene konferencije Identiteti - kulture - jezici, Pitanja nacionalnoga u suvremenom kontekstu s posebnim osvrtom na Bosnu i Hercegovinu, koja će se održati 21. i 22 listopada na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Mostaru.
Organizatori konferencije su: Filozofski fakultet Sveučilišta u Mostaru, Fakultet političkih znanosti i međunarodnih odnosa Sveučilišta Mateja Bela u Banskoj Bistrici, Institut društvenih znanosti Ivo Pilar – Područni centar Osijek, Institut za migracije i narodnosti u Zagrebu, Sveučilište Sjever u Koprivnici i Doktorska škole Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Više informacija o konferenciji možete pronaći u pozivu u prilogu, kao i važne datume i upute o izradi sažetka.

Prilozi