Posjet predstavnika Državne akademije Inteligentnih tehnologija i komunikacija iz Odese

U petodnevnom posjetu na Sveučilištu Sjever boravili su nastavnici s Državne akademije Inteligentnih tehnologija i komunikacija iz Odese, Ukrajina. Prorektor, prof.dr.sc. Hennadii Bratchenko i viši predavač, dr.sc. Iryna  Grynyova provodili su aktivnosti planirane Erasmus K107 projektom u suradnji s Odjelom Graditeljstva.

Radi buduće šire suradnje, detaljno su se upoznali sa ostalim odjelima na Sveučilištu Sjever. Naročito su sagledani kurikulumi međusobno odgovarajućih odjela te dogovoreni budući projekti i razmjena studenata, kao i mogućnost upisa na Sveučilište Sjever studenata koji dolaze iz Ukrajine.