Konferencija o budućnosti Europe „Europski studenti budućnosti“

Ministarstvo znanosti i obrazovanja poziva na sudjelovanje na panel raspravi „Europski studenti budućnosti“ koja će se održati 11. ožujka 2022. godine putem platforme Zoom kao doprinos  „Konferenciji o budućnosti Europe“.

Cilj događanja je unaprijediti informiranost o prednostima koje dugoročna i strukturirana suradnja visokih učilišta iz Europske unije pruža studentima, nastavnicima i lokalnoj zajednici.

Uspostavljanjem konstruktivnog dijaloga između korisnika i dionika u sustavu visokog obrazovanja utvrditi će se izazovi kako bi visoko obrazovanje bilo inovativnije, inkluzivnije i relevantnije za tržište rada.

Događaj je namijenjen studentima i osoblju visokih učilišta kao i široj javnosti.

Za sudjelovanje na Konferenciji možete se prijaviti na poveznici niže, najkasnije do 10. ožujka u 10.00 sati.

Poveznica za pristupanje platformi bit će poslana dan prije događanja.