Odjel za fizioterapiju organizirao akcije darivanja potrebitih

Studenti i nastavnici preddiplomskog stručnog studija Fizioterapija darivali su članove udruge Betlehem sa stvarima prikupljenim u akciji darivanja potrebitih na Odjelu za fizioterapiju. Darivanje je održano u srijedu, 15. prosinca 2021. godine.

Udruga Betlehem skrbi o majkama i djeci koja su bila žrtve nasilja. Predstavnici Udruge, Tomislav Kovač i Sanja Kovač zajedno sa članovima srdačno su dočekali studente i nastavnike Odjela Za fizioterapiju. Studenti Barbara Golubić, Barbara Hrženjak, Jelena Obadić, Isabel Daniela Felix, Ivan Šarić, Natan Alegić, Maja Friščić, Tina Čekada, Ante Antunović i nastavnici Anica Kuzmić, mag. physioth., Nikolina Zaplatić Degač, mag. physioth., doc. dr. sc. Manuela Filipec radost darivanja popratili su pjesmom uz glazbu na orguljama i gitari.

Hvala studentima i nastavnicima na ovom nesebičnom činu darivanja.