Gostujuće predavanje Mateje Šimec s Univerze v Novem mestu

U sklopu suradnje Odjela za sestrinstvo Sveučilišta Sjever te Fakulteta za zdravstvene vede Univerze v Novem mestu u Sloveniji na zajedničkom projektu "International educational and research cooperation in the field of nursing in the academic year 2021/2022", predavačica s Fakulteta za zdravstvene vede na Univerzi v Novem mestu Mateja Šimec, univ. dipl. org., održat će gostujuće predavanje na kolegiju "Higijena i epidemiologija" na drugoj godini preddiplomskog studija sestrinstva.

Predavanje će se održati u utorak, 21. prosinca 2021. g. s početkom u 16:00 sati (virtualnim putem u realnom vremenu) te će pokriti temu prevencije zaraznih bolesti i bolničkih infekcija, a studenti će moći čuti i vrijedna iskustva iz susjedne nam Slovenije.

Nadamo se odazivu studenata u što većem broju!