Odjel za komunikologiju, medije i novinarstvo zanimljivim aktivnostima obilježava Dana Grada Koprivnice

U povodu obilježavanja Dana Grada Koprivnice Odjel za komunikologiju, medije i novinarstvo Sveučilišta Sjever pripremio je nekoliko zanimljivih aktivnosti:

Utorak, 2. studenoga, u 17 i 30Koncept konstruktivnog novinarstva: što je, što želi i što može (predstavljanje koncepta - doc. dr. sc. Irena Radej Miličić)

Srijeda, 3. studenoga,  u 17 i 30Predstavljanje E-knjige "Uvod u suvremenu međunarodnu politiku i diplomaciju" (autori: izv. prof. dr. sc. Petar Kurečić i mr. sc. Vesna Haluga. izdanje Sveučilišta Sjever)

Petak, 5. studenoga,  u 17 i 30Što nam donosi novi Zakon o elektroničkim medijima? (tumačenje novog zakona - izv. prof. dr. sc. Goran Vojković)

Na sve događaje su pozvani svi studenti i nastavnici Sveučilišta Sjever, kao i građani Koprivnice i druga zainteresirana javnost.