Vrijedna donacija knjiga za studente studija sestrinstva

Ravnateljica Ustanove za zdravstvenu njegu u kući „Neven“, Đurđa Vizjak donirala je u suradnji sa Udrugom medicinskih sestara zdravstvene njege u kući knjižnici Sveučilišta Sjever i Odjelu za sestrinstvo vrijednu donaciju knjiga koju studenti koriste kao literaturu u sklopu kolegija Zdravstvena njega u kući na 3. godini studija sestrinstva. Radi se o priručniku „Smjernice za postupke u zdravstvenoj njezi u kući II“ izdanom od strane Hrvatske komore medicinskih sestara i Udruge medicinskih sestara zdravstvene njege u kući.

Ovo je već druga takva donacija kojom ova dugogodišnja suradna ustanova i nastavna baza doprinosi obrazovanju studenata studija sestrinstva.

Odjel za sestrinstvo upućuje zahvale Ustanovi za zdravstvenu njegu u kući „Neven“, Udruzi medicinskih sestara zdravstvene njege, predsjednici Udruge Barici Hršak za donaciju knjiga i dugogodišnju suradnju te višoj predavačici na Sveučilištu Sjever Vesni Sertić, dipl.med.techn.  za pomoć u organizaciji ovog događaja.