Gostujuće predavanje Maje Stilin na Sveučilištu Sjever

Sveučilišni centar Koprivnica

Na Sveučilištu Sjever će se u utorak, 17. prosinca 2019. godine u dvorani A109 s početkom u 16:30 sati u sklopu kolegija Marketinške strategije održati gostujuće.

Maja Stilin magistrirala je na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu smjer financije. U svojoj bogatoj devetnaestogodišnjoj karijeri koju jer započela kao prodajni savjetnik u salonu automobila radila je na brojnim poslovnim područjima prodaje i marketinga, te nakon nekog vremena preuzima funkciju direktora poduzeća. Trenutno radi u poduzeću Sana delikatese d.o.o. koje se primarno bavi razvojem asortimana pod markom Sana, upravljanjem markom Sana te prodajom inovativnih i posebnih prehrambenih proizvoda. Trenutno radi kao asistentica uprave gdje pokriva široki spektar poslovanja od koordinacije u logistici i podršci prodaji, a s posebnim naglaskom na marketing.