Uspješno održana MATRIB konferencija u suorganizaciji Sveučilišta Sjever

U suorganizaciji Sveučilišta Sjever u Veloj Luci na otoku Korčula od 27. do 29. lipnja 2019. godine održana je 20. Međunarodna konferencija o materijalima - MATRIB 2019.
U sklopu Konferencije, kao centralnog godišnjeg okupljanja ljudi iz struke, održano je niz znanstvenih i stručnih predavanja, radionica, okrugli stol s temom odnosa visokoškolskog obrazovanja i poduzetništva, te različitih formalnih i neformalnih druženja, umrežavanja te razmjena znanja i iskustava sudionika Konferencije.
Zahvaljujemo se na pokroviteljstvu konferencije od strane Hrvatske gospodarske komore temeljem kojeg je omogućeno kvalitetnije sudjelovanje na konferenciji kao i mogućnost jačeg povezivanja konferencije s privredom s ciljem većeg zapošljavanja studenata te povezivanja kroz razne projekte.
Prilozi