Prijava na program ASEM DUO na Tajlandu

U sklopu suradnje EU i Azije provodi se program ASEM DUO u sklopu kojega surađuju visoka učilišta iz 50-ak europskih i azijskih država.

Države koje sufinanciraju program imaju pravo na svoj podprogram – primjerice aktualni poziv za Tajland kojega sufinancira Ministarstvo visokoga obrazovanja, znanosti i inovacija Tajlanda.

Namijenjen je mobilnosti studenata preddiplomskih i diplomskih studija na način da u razmjeni sudjeluje PAR studenata (jedan student upisan na visoko učilište u EU i jedan student upisan na visoko učilište u Tajlandu), pri čemu studenti ne trebaju biti upisani na srodni studijski program.

Svrha razmjene može biti razdoblje studija (jedan semestar) ili istraživanje vezano uz završni rad.

Studenti će biti oslobođeni plaćanja školarine, a trajanje razmjene je najviše 4 mjeseca. Razmjena treba završiti do rujna 2020.

Studenti dobivaju stipendiju u mjesečnom iznosu od 800 EUR. Studentima sredstva izravno isplaćuje tajlandska strana.

Prijavu podnosi tajlandsko visoko učilište do 4.10.2019. na adresu Ministarstva visokoga obrazovanja, znanosti i inovacija Tajlanda.

U privitku se nalazi prijavni obrazac i upute.

Dodatne upite je potrebno uputiti gđi Jittree Klumpong jittree_jk@hotmail.com (Tel: +66- 2610-5424 / Fax: +66- 2354-5570).

Rok za prijavu je 4.10.2019.

Prilozi