Student Multimedije nagrađen za najbolji video-materijal na Belupovom natjecanju

Natjecanje za najbolji video-materijal s Belupovog Mjerenja zdravlja "Živimo za zdravlje" održanog 27. travnja u Koprivnici dobilo je epilog – za najbolji rad nagrađen je Dominik Sever, student 4. godine Multimedije na Sveučilištu Sjever. Treće je mjesto osvojio Hrvoje Pernjak dok je drugo mjesto pripalo Dori Bosnar. Svečanost proglašenja pobjednika održana je u ponedjeljak, 20. svibnja 2019., na Sveučilištu Sjever u Koprivnici.

Prorektor Sveučilišnog centra Koprivnica izv. prof. dr. sc. Mario Tomiša u pozdravnom je govoru istaknuo zadovoljstvo suradnjom Sveučilišta Sjever s Belupom, kao i zadovoljstvo kvalitetom radova pristiglih na ovogodišnji natječaj: „Sveučilište – to znači da je sve što radimo usmjereno učenju. Zato sam ponosan na suradnju našeg Sveučilišnog centra s Belupom i na ovaj natječaj. Svojim trudom i zalaganjem naši studenti podsjećaju našu zajednicu da Živimo za zdravlje i – neka mi bude dopušteno reći – za znanje!“

Nagradu je u ime Belupa uručila mr. sc. Lidija Turkalj iz Odnosa s javnošću i zahvalila sudionicima natječaja. „Raduje nas to što ste i ovog travnja bili s nama na glavnom koprivničkom trgu. Naša akcija otvorena je svima i baš je zato s veseljem pripremamo i s ponosom pamtimo. Vaša je zasluga da se Mjerenja zdravlja sjećamo po dobru – neizmjerna. Time ste potvrdili da ste vrijedni studenti Sveučilišta Sjever s kojim izvrsno surađujemo te da vam je, kao i Belupu, do te suradnje doista stalo.“

Čestitamo pobjedniku natjecanja, a ostalim sudionicima zahvaljujemo na sudjelovanju i želimo više sreće idući put.