Mario Pintar na Sveučilištu Sjever

Mario Pintar, voditelj marketinga koprivničke tvrtke Hangar 18, održao je gostujuće predavanje  pod nazivom “Dva najstarija gospodina Interneta” u srijedu, 15. svibnja 2019. godine u Sveučilišnom centru Koprivnica.

Predavanje je uvodnim pozdravom otvorio prorektor izv. prof. dr. sc. Mario Tomiša, a gost predavač se najprije predstavio kratkim pregledom svoje karijere te je potom studentima prenio važna znanja i savjete iz područja digitalnog marketinga, za koji je istaknuo kako ima veliku prednost ispred klasičnih načina oglašavanja, spotova ili reklama.

Mario Pintar je voditelj marketinga u tvrtki Hangar 18. Internet putovanje započeo je prije više od 25 godina. Iskustvo u području marketinga, web dizajna, digitalnog marketinga i web tehnologija dodatno gradi kao glavni i odgovorni urednik web stranica Podravke te kao voditelj marketinga u tvrtki Avalon. U svojoj karijeri radio je na više od 150 web projekata. Voli tehnologije, web dizajn, marketing, društvene mreže, sport. Više od 6 godina piše blog članke i drži predavanja iz područja digitalnog marketinga.