Priključite se humanitarnoj akciji na Sveučilištu Sjever

Sveučilišni centar Varaždin

Dragi studenti,

ovim putem Vas pozivamo da postanete dio humanitarne akcije naziva „Da kuća postane dom“ koju je pokrenula Zipka“ Udruga udomitelja za djecu i mlade Varaždinske županije", a koja se pod geslom "Kuna za sreću" provodi i na Sveučilištu Sjever. U humanitarnoj akciji će se prikupljati donacije za obnovu obiteljske kuće za sestre koje su bez roditeljske skrbi. Želimo im pomoći i omogućiti DA njihova KUĆA POSTANE DOM. U sklopu ove humanitarne akcije Sveučilišta Sjever prikupljat će se SAMO JEDNA KUNA po studentu.

Naime, nakon što su prije nekoliko godina ostale bez oca i bake, četiri sestre; Mihaela, Klementina, Barbara i Lucija smještene su od strane Centra za socijalnu skrb u dvije udomiteljske obitelji. Dvije su sestre sada punoljetne i željele bi obnoviti obiteljsku kuću u Novakovcu, koju su naslijedile od oca. To je njihov dom u kojem su odrasle i u koji se žele vratiti, ali je kuću potrebno adaptirati. Stoga je “Zipka” udruga udomitelja za djecu i mlade Varaždinske županije od 1. ožujka pokrenula humanitarnu akciju pod motom “Da kuća postane dom”, a Sveučilište Sjever se priključilo akciji.

Donacije će prikupljati predstavnica smjera TGL-e, Nives Domjan, ispred zgrade UNIN2, Sveučilišni centar Varaždin,  u razdoblju od 18. do 22. ožujka 2019. u sljedećim terminima:

ponedjeljak, 18.03.2019. : 17.00h-18.00h

utorak, 19.03.2019. : 10.00h-11.00h

srijeda, 20.03.2019. : 14.00h-15.30h

četvrtak, 21.03.2019. : 13.00h-14.00h

petak, 22.03.2019. : 9.00h-10.00h

Osim studenata, akciji se mogu priključiti i nastavnici te svi zaposlenici Sveučilišta Sjever.

Budite i Vi dio ove humanitarne akcije i: "Darujte od srca i ostavite trag iza sebe, jer nije bogat onaj koji ima, već onaj koji daje"

#kunazaSreću