Održane radionice u sklopu projekta EvCC

U suradnji s Gradom Koprivnicom i Regionalnom energetskom agencijom Sjever, a u sklopu projekta EvCC (Electric vehicle Competence and Experience Centre) na Sveučilištu Sjever, 31. siječnja i 01. veljače 2019. godine održale su se radionice o elektromobilnosti. Radionicama je prisustvovalo 50-ak polaznika iz poslovnog i javnog sektora te investitora, a sudjelovali su i studenti diplomskog sveučilišnog studija Održive mobilnosti logistike.
Kroz dva dana održavanja radionica, polaznici su stekli uvid u osnove vozila na električni pogon s pripadajućom infrastrukturom, ali i dobili informacije o barijerama za implementacijom električnih vozila te budućim trendovima u razvoju elektromobilnosti. Polaznici, kao i svi zainteresirani, imali su mogućnost probne vožnje električnim automobilom, Nissan Leaf.