Obavijest studentima - važno!

Provjera / promjena osobnih podataka studenta kroz studomat

Pozivaju se studenti da putem studomata izvrše uvid u osobne podatke u dijelu Podaci o studentu – osobni podaci te da u periodu od 14.1.2019. do 10.2.2019. izvrše eventualne izmjene ukoliko neki od evidentiranih podataka nisu točni ili je tijekom studiranja došlo do njihove promjene. Studentima će promjena podataka biti omogućena isključivo u navedenom periodu.

**
Na navedenoj poveznici moguće je izvršiti promjenu svih podataka osim Podataka o Adresi u mjestu prebivanja te Adresi u mjestu stanovanja, a koje evidentira Studenska služba. Ukoliko je potrebno izvršiti promjenu u navedenom podatku studenti se upućuju javiti studentskoj službi.
Navedena obaveza provjere i evidencije točnih podataka temelji se na obavezi visokih učilišta u RH o podnošenju izvještaja i dostavi predmetnih podataka Državnom zavodu za statistiku.
U slučaju eventualnih nejasnoća ili problema tijekom trajanja vremena za izmjenu podataka studenti se upućuju javiti studentskoj službi na e-mail adresu referada.kc1@unin.hr