Studenti Sjevera besplatno na Zagreb Connect

Odjel za ekonomiju Sveučilišta Sjever, u suradnji sa ZICER - Zagrebačkim inovacijskim centrom osigurao je besplatno sudjelovanje studenata Sveučilišta Sjever na međunarodnoj startup konferenciji  koja će se održati 5. prosinca 2018. s početkom u  9:30 sati u Kongresnom centru Zagrebačkog velesajma, Avenija Dubrovnik 15, Zagreb.

Teme konferencije bit će pre-seed investicije i ulaganja u ranim razvojnim fazama startupova, iskustva domaćih startupova koji su uspješno svoje proizvode plasirali na međunarodna tržišta i tehnologije budućnosti. Konferencija kroz inspirativne panel rasprave i key note govore potiče razmišljanje izvan okvira. Ona ohrabruje buduće poduzetnike na prihvaćanje izazova naprednih tehnologija novoga doba. U sklopu konferencije održat će se i finale intenzivnog osmotjednog Startup Factoryja na kojem će 18 timova predstaviti razvijene projekte. Svaki od pet najboljih osvojit će po 160.000 kn bespovratnih sredstava, dok će najbolji pitch Zagreb Connecta osvojiti dodatnih 60.000 kn!

Za sudjelovanje na konferenciji potrebno je registrirati se na linku: https://goo.gl/g12oBo