Stipendiranje studenata i predavanje tvrtke Dalekovod d.d.

Tvrtka Dalekovod d.d. je pokrenula program stipendiranja najuspješnijih studenata iz područja tehničkih znanosti te ovim putem poziva studente da se prijave i ostvare mogućnost dobivanja stipendije.

Dalekovod d.d. je vodeća hrvatska tvrtka za projektiranje, proizvodnju i izgradnju dalekovoda, transformatorskih stanica i infrastrukturnih objekata s bogatom tradicijom i znanjem stečenim kroz gotovo 70 godina uspješnog poslovanja, a kvaliteta tvrtke danas je prepoznata u više od 80 zemalja diljem svijeta.

Tekst natječaja nalazi se u nastavku:

Prijave za natječaj su otvorene, no želite li čuti više o samom programu te temama od interesa koji uključuju primjere iz projektantske prakse, predstavnici Dalekovoda održat će predavanje u ponedjeljak, 29. listopada u Sveučilišnom centru Varaždin svim zainteresiranim studentima.

Detalji o pozvanom predavanju bit će objavljeni naknadno.

• Kategorija: et