Parkiranje osobnih vozila u Sveučilišnom centru Varaždin

Cijenjeni studenti i studentice,

Molimo Vas da na lokaciji Sveučilišnog centra Varaždin svoja osobna vozila parkirate na označenim parkirnim mjestima, te da ista ne ostavljate na pristupnim putevima i zelenim površinama.
Ujedno skrećemo pozornost studentima da u slučaju popunjenog parkirnog prostora u krugu Sveučilišta ne koriste parkirni prostor okolnog stambenog naselja, osobito parkirni prostor neposredno ispred ulaska u obližnje stambene zgrade.
Dolazak studenata na nastavu osobnim vozilom i besplatno parkiranje istog je velika privilegija u odnosu na druge slične ustanove, a Sveučilište kao ustanova nije dužno osigurati parkirna mjesta za studente, pa Vas posljedično molimo da se pridržavate važećih prometnih pravila i propisa koji se primjenjuju i na prostorima SC Varaždin.