Predsjednik Uprave APIS IT, Saša Bilić održat će pozvano predavanje iz kolegija GIS na Odjelu za graditeljstvo

Na Sveučilištu Sjever – Sveučilišni centar Varaždin, predsjednik Uprave APIS IT, Saša Bilić održat će pozvano predavanje s naslovom: Kritična državna IT infrastruktura - razvoj kroz projekte APIS IT-a.

U prezentaciji će biti više riječi o tome zašto je APIS IT, kao tvrtka od strateškog interesa za Republiku Hrvatsku, neizostavno vezan uz povijest informatizacije Hrvatske. Također, predstavit će se ključni projekti APIS IT-a koji čine osnovicu državne informacijske infrastrukture, uz poseban naglasak na GIS projekte na nacionalnoj i lokalnoj razini.

Predavanje će se održati u srijedu, 9. svibnja 2018. s početkom u 15 sati u dvorani 110, UNIN-2.

Pozivamo sve kolegice i kolege da nazoče ovom pozvanom predavanju.