Teoretičari medija i ove godine na Simpoziju u suorganizaciji Sveučilišta Sjever

Sveučilište Sjever i ove je godine suorganizator najvećeg u regiji skupa posvećenog filozofiji medija i srodnim znanostima i znanstvenim disciplinama "Filozofija medija 8/ Philosophy of Media 8" koji će se održati u Zagrebu od 19. do 22. rujna 2018. godine u prostorima Tribine grada Zagreba (Kaptol 27).

Dio je to znanstvenih aktivnosti kojima se Sveučilište Sjever sve više pokazuje kao novo središte znanstvenih istraživanja u Hrvatskoj. I ove su godine u središtu promišljanja mediji u svim aspektima njihova pojavljivanja, aktivnosti i utjecaja, promatrani pristupima različitih znanosti i znanstvenih disciplina, odnosno iz odgojnih ili umjetničkih perspektiva. Prostor promišljanja i istraživanja dakle nije ograničen na jedno područje ili temu nego je otvoreno prema svim segmentima medijskog posredovanja.

Više informacija na internetskoj stranici www.centar-fm.org ili možete poslati upit na e-mail adresu: salic@unin.hr.

Poziv i prijavni obrazac nalaze se u privitku.

Prilozi