Izložba "Život na Sjeveru" otvorena na Sveučilištu u Pečuhu

Izložba "Život na Sjeveru" – vizualni identitet Sveučilišta Sjever otvorena je 17. travnja 2018. godine u Sveučilišnoj knjižnici u Pečuhu, koja će sljedeća dva tjedna biti domaćin izložbe. Izložbu Sveučilišta Sjever otvorio je doc. dr. sc. Dean Valdec, pročelnik Odjela za medijski dizajn. Doc. art. Antun Franović u uvodnom je dijelu izložbe predstavio rad Sveučilišta Sjever dok je doc. art. Igor Kuduz, koji je ujedno i jedan od autora izložbe, nazočnima predstavio Odjel za medijski dizajn Sveučilišta Sjever. Prisutne je pozdravila i generalna konzulica Republike Hrvatske u Pečuhu, Vesna Haluga, koja nije skrivala zadovoljstvo uspješnom suradnjom između Sveučilišta Sjever i Sveučilišta u Pečuhu.