"Dobar Film" traži suradnike na projektu kratkometražnog filma

Dobar Film, mlada udruga za produkciju filma, traži studente - suradnike za fazu pripreme snimanja filma «Slijedi...», koja počinje 15. ožujka u Koprivnici te traje 10 tjedana.

Traže se suradnici:

- 2 asistenta volontera u produkciji, asistenti produkcije ili izvršni producenti (ovisno o iskustvu) koji će uz glavnu producenticu producirati film. Tjedno oko 10 sati rada, pretežno rad od kuće.

- 1 asistent volonter u odjelu scenografije, asistent scenografa i/ili rekviziter. Tjedno oko 10 sati rada, pretežno rad od kuće.

- 1 asistent volonter u odjelu kostimografije, asistent kostimografa. Tjedno oko 10 sati rada, pretežno rad od kuće.

Mole se zainteresirani studenti da pošalju svoje prijave najkasnije do 23. ožujka 2018. na e-mail adresu: dobardobarfilm@gmail.com. Prijava treba sadržavati vrlo kratak životopis i samo jedan paragraf teksta Vaše motivacije za rad na filmu kao i razine iskustva za područje koje prijavljujete.

Detaljne informacije nalaze se u privitku ove obavijesti.

Sretno!

Prilozi