Održane promocije prvostupnika Sveučilišnog centra Koprivnica

U petak, 15. prosinca 2017. godine održane su svečane promocije prvostupnika Sveučilišnog centra Koprivnica. Promovirano je ukupno 44 prvostupnika novinarstva, 39 prvostupnika poslovanja i menadžmenta te 25 prvostupnika medijskog dizajna. Novopečeni prvostupnici novinarstva, poslovanja i mendžmenta te medijskog dizajna svoje su diplome nakon 3 godine rada i truda primili u krugu svojih prijatelja, obitelji, profesora te djelatnika Sveučilišnog centra Koprivnica.

Svečanu promociju pozdravnim je govorom otvorio prorektor Sveučilišnog centra Koprivnica, izv. prof. dr. sc. Mario Tomiša koji je čestitao promoventima na njihovom uspjehu te im je uz riječi ohrabrenja zaželio uspješnu profesionalnu karijeru. Svečanoj dodjeli diploma, među ostalima, prisustvovali su gradonačelnik grada Koprivnice Mišel Jakšić, zamjenice gradonačelnika Melita Samoborec i Ksenija Ostriž, zamjenik župana Koprivničko - križevačke županije Ratimir Ljubić te Zlatko Martić, ravnatelj obrtničke škole Koprivnica.

U prepunoj dvorani promovenata, prisutnima su se u svečanoj atmosferi obratili i pročelnica Odjela za novinarstvo, doc. dr. sc. Gordana Tkalec, pročelnik Odjela za medijski dizajn, doc. dr. sc. Dean Valdec te pročelnik Odjela za poslovanje i menadžment, izv. prof. dr. sc. Krešimir Buntak.

Nakon svečanog obećanja Sveučilištu, Sjever je ispratio još jednu generaciju prvostupnika koji su se obvezali kako će se u svome radu uvijek zalagati za boljitak zajednice i napredak svoje struke.

Svečanu promociju prvostupnika dodatno su uljepšali zvukovi studentske himne Gaudeamus igitur.

Po završetku svečanosti upriličeno je zajedničko fotografiranje studenata i profesora, nakon koje je uslijedilo prigodno druženje s obiteljima prvostupnika.

Čestitamo našim prvostupnicima i prvostupnicama!