Najava predavanja u sklopu Tjedna cjeloživotnog učenja

U sklopu Tjedna cjeloživotnog učenja, u subotu, 14. listopada 2017. od 9.15-10.45 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica (dvorana A02) predavanje će održati mr. sc. Martina Ferenčić, direktorica marketinga u Poslovnom programu Podravka hrana. Tema predavanja Osobni marketing: postavljanje strategije za brand „JA“.

Tjedan cjeloživotnog učenja je nacionalna obrazovna kampanja koja na jednostavan način, na temelju izravnih obraćanja građanima, potiče ostvarenje ideje o promoviranju učenja i obrazovanja. Sveučilište Sjever po prvi puta se uključilo u ovu nacionalnu kampanju kao partner. Glavni koordinatori programa su Sveučilišna knjižnica i Ured za razvoj karijera, potporu studentima i cjeloživotno učenje.

Više o samom predavanju i predavačici nalazi se u privitku ove obavijesti.

Prilozi