Talentarium - meetup na temu: Razvijanje karijere u području ljudskih potencijala u IT industriji

Poštovani studenti,

u srijedu, 12. srpnja 2017. od 16.00 - 17.30 sati Talentarium organizira prvi meetup za studente završnih godina društveno-humanističkih studija koji promišljaju o razvijanju karijere u području ljudskih potencijala u IT industriji.

Talentarium je prva hrvatska HR agencija specijalizirana za IT sektor, a njena uloga je pomoć IT tvrtkama u njihovom razvoju kroz pružanje podrške u razvoju njihovog najvrjednijeg potencijala - ljudi.

Cilj meetup-a je studentima prenijeti iskustva iz prakse u navedenom području te odgovoriti na pitanja vezana za mogući razvoj karijere u IT području.

Sve detalje i način prijave na prvi meetup koji će se održati u prostorima Talentarium agencije možete pronaći u prilogu ove obavijesti.

Prilozi