Odbojka na Sjeveru

U organizaciji Saveza sportskih udruga Sveučilišta Sjever održano je kvalifikacijsko natjecanje za popunu poluzavršnog natjecanja skupine Sjever.

Sudionici:
1. Sveučilište Sjever
2. Veleučilište u Vukovaru
3. Veleučilište u Požegi
4. Zagrebačka škola ekonomije i managementa

Prvi dan je odigrana utakmica koja je odlučila o pobjednicima kvalifikacija s obzirom da je Vukovar pobijedio Požegu rezultatom 2:0, no iza tog rezultata skrivaju se dva neizvjesna seta u kojima su stvarno nijanse odlučile o pobjednicima. Utakmica između ZŠEM-a i domaćih igračica nažalost nije bila toliko neizvjesna. Domaća ekipa je izgubila sa 2:0.

Drugi dan je sve bilo u znaku Vukovara i Požege. Dvije lake pobjede dovele su do plasmana na poluzavršnicu. Ekipa ZŠEM-a kojoj je ovo drugi nastup na UniSport natjecanjima pokazala je napredak u odnosu na prošlu godinu i želimo djevojkama da i dalje nastave istim putem. Domaća ekipa je tek u nastajanju i ne sumnjamo da će u sljedećim sezonama pokazati više.

1.dan (4.4.2017.)
• ZŠEM - SJEVER 2:0