Prijavi se na foto natječaj Budi IN… Budi GREEN

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana zaštite ozonskog omotača i s ciljem podizanja svijesti o potrebi njegova očuvanja za naraštaje koji dolaze, GKP Komunalac d.o.o.  i Mediapitch organiziraju foto natječaj „Budi IN…Budi GREEN“. Od sudionika natječaja se očekuje da u jednoj fotografiji prikažu motive vezane uz ekologiju, prikupljanje i zbrinjavanje otpada ili što bi svatko od nas mogao učiniti za zeleniji grad i planetu Zemlju. Sudionici natječaja mogu sami odabrati motiv koji će zabilježiti fotoaparatom ili izabrati neki od ponuđenih motiva.

Pravo sudjelovanja imaju svi profesionalni fotografi, studenti, amateri i građani iz Republike Hrvatske.

Pozivamo sve zainteresirane studente da se prijave na foto natječaj, pošalju fotografije do 10. rujna 2016. i osvoje jednu od navedenih nagrada.

Prilozi