Konačni rezultati izbora za Studentski zbor Sveučilišta Sjever u akademskoj godini 2023./2024.

Poštovani i dragi studenti/ice!

Na temelju Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (NN 71/07), odlukom rektora raspisani su izbori za Studentski zbor Sveučilišta Sjever u akademskoj godini 2023./2024.

Na izborima za predstavnike/zamjenike predstavnika za Studentski zbor Sveučilišta Sjever imali su pravo sudjelovati svi studenti pojedinih studija Sveučilišta Sjever za koje se izbori provode, a sukladno priloženom popisu studija koji je sastavni dio Odluke o raspisu izbora.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta Sjever održani su 21. ožujka 2024. godine od 8,00 do 20,00 sati, u oba Sveučilišna centra Sveučilišta Sjever (Koprivnica i Varaždin).

Konačni rezultati izbora nalaze se u prilogu ove obavijesti.