Objavljeni natječaji za potpore mentorima i doktorandima na poslijediplomskim doktorskim studijima

Sveučilište Sjever raspisalo je natječaje za potpore mentorima i doktorandima na poslijediplomskim studijim, i to:

NATJEČAJ za potpore mentorima i doktorandima na Poslijediplomskom sveučilišnom doktorskom studiju Mediji i komunikacija u 2024. godini koji je otvoren od 22. prosinca 2023. godine do 31. siječnja 2024. godine;

NATJEČAJ za potpore mentorima i doktorandima na združenom poslijediplomskom doktorskom studiju Međunarodni ekonomski odnosi i menadžment u 2024. godini koji je otvoren od 22. prosinca 2023. godine do 31. siječnja 2024. godine.

Odluka o raspisu natječaja za potpore mentorima i doktorandima u 2024. godini, Natječaj i prijavni obrazac nalaze se na poveznicama - Natječaj 1 i Natječaj 2.