Obavijest o javnoj obrani doktorske disertacije doktoranda Maria Žuličeka

Obavijest o javnoj obrani doktorske disertacije

U srijedu, 15. studenoga 2023. u 13.00 sati na doktorskom studiju Mediji i komunikacija održat će se javna obrana doktorske disertacije doktoranda Maria Žuličeka pod naslovom Utjecaj komunikacijskih poruka temeljenih na razvoju unutargrupne pristranosti na uspješnost grupne suradnje na primjeru teorije igara i Ultimativne igre cjenjkanja.

Doktorska disertacija izrađena je pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Darija Čerepinka i komentorstvom izv. prof. dr. sc. Željke Bagarić sa Sveučilišta Sjever.

Javna obrana doktorske disertacije održat će se u Sveučilišnom centru Koprivnica, dvorana P12.

Doktorska disertacija branit će se pred Povjerenstvom u sastavu:

izv. prof. dr. sc. Lovorka Gotal Dmitrović, Sveučilište Sjever, predsjednica

prof. dr. sc. Ljerka Luić, Sveučilište Sjever, članica

izv. prof. dr. sc. Marina Đukić, Akademija za umjetnost i kulturu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

Ivana Bagarić Peroš, dipl.iur., zapisničar obrane

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorske disertacije.

Obrani doktorske disertacije moguće je pristupiti i putem poveznice: https://meet.google.com/pnu-exvm-tuc