Hrvatska komora inženjera građevinarstva stipendira studente diplomskih studija građevinarstva u Republici Hrvatskoj

U aktualnoj akademskoj godini Hrvatska komora inženjera građevinarstva dodjeljuje stipendije studentima druge godine  diplomskih sveučilišnih studija ili stručnih diplomskih studija građevinarstva u Republici Hrvatskoj. Stipendije će dobiti 16 studenata u iznosu od 135 eura, a dodjeljuju se od listopada 2023. do listopada 2024. Prijaviti se mogu redoviti studenti koji su prijediplomski studij završili s prosjekom od 3,5 i tijekom diplomskog studija objavili znanstvene i stručne radove. „Veseli nas poziv Hrvatske komore inženjera građevinarstva da i naši studenti participiraju na ovom javnom natječaju. Sveučilište Sjever može se pohvaliti marljivim studentima na studiju Graditeljstva i siguran sam da među njima ima onih koji uspješno mogu aplicirati za ovu stipendiju koja će im sigurno poboljšati studentski standard, ali i omogućiti da steknu i kontakte u komori čiji će članovi postati po završetku diplomskog studija. Pozivam studente da prouče ovaj natječaj objavljen na mrežnim stranicama Hrvatske komore inženjera građevinarstva i uz prateću dokumentaciju prijave se do 22. studenoga.“- poručuje pročelnik Odjela za graditeljstvo prof. dr. sc. Božo Soldo.