Poziv na radionicu "Navigiranje morem informacija - Medijska pismenost 21. stoljeća"

Uoči superizborne 2024. godine, Gong vas poziva na radionicu ,,Navigiranje morem informacija – Medijska pismenost 21. stoljeća” u Varaždinu 25. studenog u prostorijama PEČETRI (Ulica Petra Preradovića 4, 42000 Varaždin).

Radionicom se želi potaknuti građane i građanke na odgovornije, informiranije i aktivnije korištenje interneta i medijskog sadržaja. Kroz četiri sesije će se građanima i građankama pružiti znanja, vještine i alati s kojima će bolje razumjeti važnost medijske pismenosti te praktične načine njezine primjene.

Gong će nakon prijava odraditi selekcijski postupak i detalje radionice podijeliti s odabranim sudionicima_ama. Program, kao i osvježenja tijekom treninga, su besplatni za sudionike_ce.

Na radionicu se možete prijaviti do 21. studenog putem prijavnog obrasca, dostupnog ovdje.

Više informacija o radionici možete naći na ovom linku.