Probni pristup i održavanje radionice ScienceDirect eBooks u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu

Tvrtka Elsevier će od 23. listopada 2023. – 17. studenog 2023. godine omogućiti hrvatskoj znanstvenoj i akademskoj zajednici probni pristup na cjelokupnu zbirku e-knjiga na platformi ScienceDirect. Na platformi se nalazi više od 43.000 e-knjiga koje pokrivaju sva područja znanosti.

Pozivamo vas i na radionicu ScienceDirect eBooks na kojoj će se predstaviti zbirka e-knjiga, a održat će se 25. listopada 2023. od 14h-15h u seminarskoj dvorani na polukatu (mezaninu) Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu.

Svoj dolazak na radionicu u Nacionalnu i sveučilišnu knjižnicu možete prijaviti putem mrežnoga obrasca.

Svi zainteresirani koji neće biti u mogućnosti prisustvovati radionici u NSK, mogu se registrirati i pridružiti online putem sljedeće poveznice.

Poveznicu za praćenje radionice online, kao i kratki pregled detalja o održavanju radionice možete pronaći i ovdje.

(Izvor: Portal elektroničkih izvora za hrvatsku akademsku i znanstvenu zajednicu)