Posjet predsjednika Uprave Belupa dr. sc. Hrvoja Čeovića Sveučilištu Sjever

Predsjednik Uprave Belupa dr.sc. Hrvoje Čeović, danas je posjetio Sveučilište Sjever u Koprivnici gdje ga je primio prorektor Sveučilišnog centra Koprivnica prof. dr. sc. Mario Tomiša sa suradnicima. Posjet je održan s ciljem nastavka i proširenja suradnje između vodeće farmaceutske industrije Belupa i Sveučilišta Sjever.

Bila je ovo prilika za razgovor o mogućnostima budućih zajedničkih projekata, realizaciji praktične nastave za studente te razvoju i širenju dosadašnje suradnje.

Predsjednik Uprave Belupa razgledao je prostor Sveučilišnog centra Koprivnica te se upoznao sa suvremenim uvjetima i kvalitetom nastave koju Sveučilište nudi svojim studentima.

Inače, Sveučilište Sjever kontinuirano radi na širenju i razvoju suradnje s gospodarstvom, a suradnja s farmaceutskim divom iz Koprivnice osobito je važna za Sveučilište i njegov budući razvoj.