Izv. prof. dr. sc. Bojan Đurin boravio na Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije Sveučilišta u Mostaru, BiH

U sklopu projekta/potpora znanstvenim i umjetničkim istraživanjima u 2023. godini ''Određivanje potencijala vodotoka za proizvodnju električne energije iz mikro, mini i piko hidroelektrana'' Sveučilišta Sjever, izv. prof. dr. sc. Bojan Đurin sa Odjela za graditeljstvo je u vremenu od 03 do 05. srpnja 2023. godine izvršio akademsku posjetu Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije (FGAG) Sveučilišta u Mostaru, BiH.

Svrha posjete bio je nastavak rada na doktorskoj disertaciji djelatnice FGAG-a, mr. sc. Tatjane Džebe, kojoj je izv. prof. dr. sc. Bojan Đurin mentor. Uz navedeno, nastavljena je suradnja sa doc. dr. sc. Mirnom Raič i Petrom Sušilović, mag. ing. aedif., na izradi zajedničkih znanstvenih i konferencijskih radova, pri čemu su dva zajednička rada objavljena u znanstvenim bazama WoS i Scopus.