Odjel za geodeziju i geomatiku Sveučilišta Sjever nastavlja suradnju sa srodnim fakultetom u Moldaviji

Pročelnik Odjela za geodeziju i geomatiku Sveučilišta Sjever doc. dr. sc. Danko Markovinović posjetio je 17. svibnja 2023. godine Fakultet za konstrukcije, geodeziju i katastar Tehničkog sveučilišta Moldavija u glavnom gradu Kišinjevu i održao radni sastanak s dekanicom gđom. Livijom Nistor Lopatenco. „ U pozitivnoj i prijateljskoj atmosferi razgovarali smo o produžetku Općeg ugovora između Sveučilišta Sjever i Tehničkog sveučilišta Moldavija, kao i o temama budućih zajedničkih projekata, u domeni geoprostornih podataka, kako na međuinstitucionalnoj tako i na interdisciplinarnoj razini“, istaknuo je pročelnik doc. dr. sc. Markovinović.

• Kategorija: gig