Gostujuće predavanje Vjekoslava Robotića na studiju Zaštita okoliša, recikliranje i ambalaža

Profesor Vjekoslav Robotić, ravnatelj Gimnazije "Fran Galović" u Koprivnici, poznati stručnjak u polju geografije i zaštite okoliša, održat će u srijedu, 19. travnja 2023., gostujuće predavanje na Sveučilištu Sjever. Predavanje pod nazivom "Geografski aspekti klimatskih promjena i specifičnosti zaštite okoliša u Hrvatskoj" održat će se dvorani A215 u 16 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica.

Predavanje je namijenjeno studentima prijediplomskog studija Zaštita okoliša, recikliranje i ambalaža te diplomskog studija Ambalaža recikliranje i zaštita okoliša. Osim toga, predavanje je primjereno i srednjoškolskoj populaciji te široj društvenoj populaciji.

Na predavanju se poseban značaj daje nužnosti zelene transformacije obrazovanja u Hrvatskoj sukladno zelenoj tranziciji Europske unije i geografskom položaju Hrvatske. Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže na predavanju!